Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Pobyt v Classic suite Hotela Lomnica ***** platný celoročne

Ubytovanie pre 2 osoby na jednu noc v Classic Suite Hotela Lomnica *****. Classic Suite sú situované v historickej časti hotela a patria medzi jedny z najkrajších izieb v hoteli. Ich veľkorysý priestor (35 m²) ponúka okrem pokojnej nočnej oddychovej časti aj obývaciu časť so sedacou súpravou a s kreslom.

Viac

Pobyt v Classic suite Hotela Lomnica ***** s limitovanou platnosťou

Ubytovanie pre 2 osoby na jednu noc v Classic Suite Hotela Lomnica *****. Classic Suite sú situované v historickej časti hotela a patria medzi jedny z najkrajších izieb v hoteli. Ich veľkorysý priestor (35 m²) ponúka okrem pokojnej nočnej oddychovej časti aj obývaciu časť so sedacou súpravou a s kreslom.

Viac

Pobyt v Suite Mária Antoinetta Hotela Lomnica ***** platný celoročne

Ubytovanie pre 2 osoby na jednu noc v Suite Mária Antoinetta. V suite sa nachádza priestranná izba s manželskou posteľou a s možnosťou oddelenia lôžok. Na priestrannej terase (36,24 m²) je pripravená privátna vírivka pre 2 – 3 osoby s interaktívnym ozvučeniím BOSE. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou, bidetom a hotelovou kozmetikou. V izbe sú tiež k dispozícii bio kozub, LCD TV so systémom domáceho kina BOSE.

Viac

Pobyt v Suite Mária Antoinetta Hotela Lomnica ***** s limitovanou platnosťou

Ubytovanie pre 2 osoby  v Suite Mária Antoinetta. V suite sa nachádza priestranná izba s manželskou posteľou a s možnosťou oddelenia lôžok. Na priestrannej terase (36,24 m²) je pripravená privátna vírivka pre 2 – 3 osoby s interaktívnym ozvučeniím BOSE. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou, bidetom a hotelovou kozmetikou. V izbe sú tiež k dispozícii bio kozub, LCD TV so systémom domáceho kina BOSE.

Viac

Pobyt v Modernej izbe Hotela Lomnica*****

Ubytovanie pre 2 osoby  v Modernej izbe Hotela Lomnica*****. Moderné izby sa nachádzajú v modernej časti hotela a spĺňajú všetky požiadavky komfortného bývania. Izby s rozlohou 24 m² sú zariadené s prihliadnutím na maximálnu účelovosť a estetickosť vnútorného vybavenia. V niektorých izbách je možné zabezpečiť mobilnú prístelku alebo detskú postieľku pre vaše ratolesti.

Viac

8-chodová degustačná večera s nealko párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú, modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Príďte si užiť túto jedinečnú atmosféru stretnutia vo formkopisom nášho kreatívneho gastronomického tímu. Pre dokonalý zážitok z chutí kombinujeme degustačnú večeru s nealkoholickým párovaním domácich limonád, fermentovaných štiav s espritom netradičnosti.

Viac

8-chodová degustačná večera s vínnym párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Príďte si užiť túto jedinečnú atmosféru stretnutia dvoch sŕdc  vo forme 8 degustačných chodov. Pre dokonalý zážitok z chutí kombinujeme degustačnú večeru s párovaním vína, odporúčané naším someliérom, vynikajúco spoja všetky chute degustačných chodov.

Viac

11-chodová degustačná večera s nealko párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú, modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Príďte si užiť túto jedinečnú atmosféru stretnutia vo formkopisom nášho kreatívneho gastronomického tímu. Pre dokonalý zážitok z chutí kombinujeme degustačnú večeru s nealkoholickým párovaním domácich limonád, fermentovaných štiav s espritom netradičnosti.

Viac

11-chodová degustačná večera s vínnym párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Príďte si užiť túto jedinečnú atmosféru stretnutia dvoch sŕdc  vo forme 11 degustačných chodov. Pre dokonalý zážitok z chutí kombinujeme degustačnú večeru s párovaním vína, odporúčané naším someliérom, vynikajúco spoja všetky chute degustačných chodov.

Viac

Relaxačná masáž vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Šesťdesiat minútová tradičná masáž celého tela pomocou pevného tlaku podporuje relaxáciu a zmierňuje svalové napätie. Kombináciou aromaterapeutických olejov z hroznových jadierok a pozorne vyberaných esencií zo slovenskej prírody dochádza k dokonalému uvoľneniu svalov.

Viac

Rituál z prírody vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Rituál obsahuje masáž vykonávanú v strednom tempe, s jemným tlakom a dlhými ťahmi, s čiastočným zábalom, ktorý napomôže zahriať telo a dodať mu pocit pohodlia.

Viac

Rituál Valéria vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Celotelový rituál inšpirovaný históriou a životom arcivojvodkyne Márie Valérie a jej matky cisárovny Sissi. Luxusný celotelový píling, po ktorom nasleduje hlboko relaxačná masáž a ľahká anti-ageingová kozmetická procedúra, vás privedie do stavu úplného rozmaznania a nechá vyniknúť vašej prirodzenej kráse.

Viac

Dvojhodinový vstup do Wellness Valéria Hotela Lomnica*****

Jednorazový 120-minutový  vstup do Wellness Valéria. Relax a oddych v príjemnom prostredí s možnosťou využitia plaveckého bazénu s atrakciami, fínskej sauny, bylinkovej sauny, infra sauny, ochladzovacieho bazéna, soľného tepidária a tatranského tepidária. Zážitok umocní vonkajšia a vnútorná jaccuzzi.

Viac

Celodenný vstup do Wellness Valéria Hotela Lomnica*****

Celodenný  vstup do Wellness Valéria. Relax a oddych v príjemnom prostredí s možnosťou využitia plaveckého bazénu s atrakciami, fínskej sauny, bylinkovej sauny, infra sauny, ochladzovacieho bazéna, soľného tepidária a tatranského tepidária. Zážitok umocní vonkajšia a vnútorná jaccuzzi.

Viac

Privátny vyhliadkový let balónom

Vychutnajte si pohľad na nádhernú prírodnú panorámu ako na dlani počas vyhliadkového letu teplovzdušným balónom. Zážitkový let  vám ponúkne dokonalé výhľady, krásne scenérie a magickú atmosféru.

Viac

Kuulinársky let balónom

Netradičné raňajky, výdatný brunch či romantická večera v teplovzdušnom balóne? To je zážitok aký široko – ďaleko len tak nenájdete. Kuulinair je jedinečnou „kuul reštauráciou“ v oblakoch so špičkovou gastronomickou posádkou na palube. Nechajte sa vyniesť nad oblaky a vychutnajte si kulinársky zážitok v podaní tímu kuchárov z Hotela Lomnica. Nech sa páči, nastúpte na palubu Kuulinair.

Viac

Privátny kuulinársky let balónom

Kulinárske špeciality servírované na palube teplovzdušného balóna počas letu sa postarajú o nezabudnuteľné momenty. Nechajte sa vyniesť nad oblaky a vychutnajte si gastronomický zážitok v podaní tímu kuchárov z Hotela Lomnica. Rezervujte si privátny zážitok len pre seba.

Viac

Hodnotové poukážky na služby Hotela Lomnica *****

Vyberte si z ponuky služieb Hotela Lomnica ***** nezabudnuteľný pobyt, degustačnú večeru, párovú masáž, raňajky v balóne alebo sa nechajte skrášliť v Kaderníctve alebo Beauty salóne Hotela Lomnica. Výber je len na vás.

 

Viac

Silvester 2023 v Hoteli Lomnica

Zaujal vás program, ktorý si pre vás pripravila Prvá Dáma Tatier? Ponúkame vám možnosť zakúpiť si špeciálne vstup na program a večeru bez ubytovania.

Viac

Vianoce s Mirkou Partlovou

Vianočný duch opäť dorazí aj do Hotela Lomnica, tentokrát s Mirkou Partlovou. Zažite čaro sviatočnej atmosféry počas vianočného koncertu v kaviarni Mozart.

Viac

Vianočné trhy

Aj tento rok bude pred Hotelom Lomnica vianočná nálada a magická atmosféra. Pristavíme naše aj vaše obľúbené Hey You autíčka s vianočným punčom, vareným vínom aj špeciálnym zimným FOODCAR MENU.

Viac

Galéria Lomnica

Hotel Lomnica je jedinečnou galériou, v ktorej sa dá bývať, ale aj vychutnávať si kulinárske umenie. Trávte svoj čas v spoločnosti velikánov, akými sú napríklad Dominik Skutecký, Ladislav Medňanský alebo Mária Medvecká. Navštívte aktuálne expozície Galéria Lomnica.

Viac
Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.