Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
hv 797 medium

Pobyt v Modernej izbe Hotela Lomnica*****

Moderná izba s rozlohou 24 m2 poskytuje maximálny komfort pre 2 osoby. Dizajnové zariadenie v škandinávskom štýle a prvotriedne vybavenie vyhovie každému milovníkovi minimalizmu. Vzdušná izba poskytuje priestor aj na komfortnú mobilnú prístelku pre tretiu osobu. Doprajte si relax v modernej časti hotela a vychutnajte si estetickosť priestoru v kombinácii s maximálnou účelovosťou.

Viac
hv 941 medium

Pobyt v Classic suite Hotela Lomnica *****

Suita v historickej časti hotela disponuje vďaka kapacite 35 m2 veľkorysým priestorom a maximálnym pohodlím až pre 4 osoby. Okrem nočnej časti ponúka aj obývaciu časť vybavenú sedacou súpravou s kreslom. Izba zariadená v  secesnom štýle poskytuje nadštandardný komfort v neštandardnom štýle napríklad pre rodiny s deťmi. Nechajte sa rozmaznať prvotriednymi službami v prvotriednom prostredí.

Viac
hv 942 medium

Pobyt v Suite Mária Antoinetta Hotela Lomnica*****

Absolútnu romantiku poskytuje priestranná suita s bio kozubom. Oddychujte kráľovsky v pohodlnej manželskej posteli či v nadštandardne vybavenej kúpeľni aj vďaka prvotriednemu technickému vybaveniu s interaktívnym ozvučením BOSE. O nezabudnuteľný pobyt sa postará nádherná terasa s rozlohou 36 m2 so súkromnou vírivkou s kapacitou pre 3 osoby. Zažite luxus s výhľadom na tatranskú prírodu v suite v škandinávskom štýle v modernej časti hotela.

Viac
hv 986 medium

Degustačná večera Zmysly II.

Nastražte všetky svoje zmysly a presmerujte ich na jeden cieľ. Užiť si gastronómiu tak, ako ešte nikdy doteraz.

Pssst. Nasledujte nás, usaďte sa za jeden stôl a oddajte sa pôžitku, ktorý sme si pre vás pripravili. Jeden hryz, jeden hlt, úžas. Ďalší hryz, ďalší hlt, ohromenie... Už 29. júna vás v Hoteli Lomnica presvedčíme, že aj gastronomické zážitky môžu byť poriadne vzrušujúce, podmaňujúce a napínavé. Na všetky vaše zmysly zaútočíme spolu s naším kulinárskym tímom fine dining reštaurácie Franz Josef.

Buďte medzi prvými, ktorí vyskúšajú náš nový unikátny gastro koncept. 6- chodové degustačné menu s vínnym alebo nealkoholickým párovaním si vychutnáte v ohlušujúcom tichu a oslepujúcej tme.

Viac
hv 640 medium

8-chodová degustačná večera s nealko párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale aj momentom spoznávania. Príďte si užiť jedinečnú atmosféru počas 8-chodovej degustačnej večere. Pre dokonalý zážitok z chutí jedlá párujeme s rôznymi variáciami domácich limonád a fermentovaných štiav. 

Viac
hv 641 medium

8-chodová degustačná večera s vínnym párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale aj momentom spoznávania. Príďte si užiť jedinečnú atmosféru počas 8-chodovej degustačnej večere. Pre dokonalý zážitok z chutí jedlá párujeme s vínami, starostlivo vybranými našim someliérom.

Viac
hv 642 medium

11-chodová degustačná večera s nealko párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale aj momentom spoznávania. Príďte si užiť jedinečnú atmosféru počas 11-chodovej degustačnej večere. Pre dokonalý zážitok z chutí jedlá párujeme s rôznymi variáciami domácich limonád a fermentovaných štiav.

Viac
hv 643 medium

11-chodová degustačná večera s vínnym párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú, modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale aj momentom spoznávania. Príďte si užiť jedinečnú atmosféru počas 8-chodovej degustačnej večere. Pre dokonalý zážitok z chutí jedlá párujeme s rôznymi variáciami domácich limonád a fermentovaných štiav.

Viac
hv 587 medium

Relaxačná masáž vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Šesťdesiat minútová tradičná masáž celého tela pomocou pevného tlaku podporuje relaxáciu a zmierňuje svalové napätie. Kombináciou aromaterapeutických olejov z hroznových jadierok a pozorne vyberaných esencií zo slovenskej prírody dochádza k dokonalému uvoľneniu svalov.

 

Viac
hv 588 medium

Rituál z prírody vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Rituál obsahuje masáž vykonávanú v strednom tempe, s jemným tlakom a dlhými ťahmi, s čiastočným zábalom, ktorý napomôže zahriať telo a dodať mu pocit pohodlia.

Viac
hv 589 medium

Rituál Valéria vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Celotelový rituál inšpirovaný históriou a životom arcivojvodkyne Márie Valérie a jej matky cisárovnej Sissi. Po luxusnom celotelovom peelingu nasleduje hĺbková relaxačná masáž a ľahká anti-ageingová kozmetická procedúra, ktoré vás privedú do stavu úplného rozmaznania a nechajú vyniknúť vašej prirodzenej kráse.

Viac
hv 725 medium

Celodenný vstup do Wellness Valéria Hotela Lomnica*****

Celodenný vstup do Wellness Valéria. Relax a oddych v príjemnom prostredí zahŕňa možnosť využitia plaveckého bazénu s atrakciami, fínskej sauny, bylinkovej sauny, infra sauny, ochladzovacieho bazéna, soľného a tatranského tepidária aj vonkajšej a vnútornej jaccuzzi.

Viac
hv 590 medium

Dvojhodinový vstup do Wellness Valéria Hotela Lomnica*****

Jednorazový 120-minutový vstup do Wellness Valéria. Relax a oddych v príjemnom prostredí zahŕňa možnosť využitia plaveckého bazéna s atrakciami, fínskej sauny, bylinkovej sauny, infra sauny, ochladzovacieho bazéna, soľného a tatranského tepidária aj vonkajšej a vnútornej jacuzzi. 

 

Viac
hv 593 medium

UNIVERZÁLNE DARČEKOVÉ POUKÁŽKY na služby Hotela Lomnica *****

Venujte univerzálnu darčekovú poukážku a nechajte výber z ponuky služieb Hotela Lomnica***** na obdarovaného.

 

Viac
Nela1 scaled

Vianočný koncert Nely Pociskovej

Vianočný duch opäť dorazí aj do Hotela Lomnica, tentokrát s Nelou Pociskovou. Zažite čaro sviatočnej atmosféry počas vianočného koncertu v kaviarni Mozart 28. decembra o 18.00.

Viac
franz jozef dard wader 16 9 e1709108155860

Degustačná večera Zmysly II.

Vyskúšajte už druhý termín výnimočného gastro konceptu; 6- chodové degustačné menu s vínnym alebo nealkoholickým párovaním si vychutnáte netradične – bez slov a v prítmí veľkej galerijnej sály.

Viac
c Marek Hajkovsky foto Galeria HL 2022 16 e1651571399438

Galéria Lomnica

Hotel Lomnica je jedinečnou galériou, v ktorej sa dá bývať, ale aj vychutnávať si kulinárske umenie. Trávte svoj čas v spoločnosti velikánov, akými sú napríklad Dominik Skutecký, Ladislav Medňanský alebo Mária Medvecká. Navštívte aktuálne expozície Galéria Lomnica.

Viac
Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.