Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Hotel Lomnica
Atmosféru výnimočnosti reštaurácie Sissi podčiarkuje jej lokalita. V prítomnosti výhľadov na Tatry a expozície majstrovských diel L. Medňanského vkladáme umelecké stvárnenie lokálnych chutí do sezónneho Á la carte menu.
Tradičné raňajky 07.00 ~ 11.00 Pondelok ~ Nedeľa
Á la carte menu 18.00 ~ 21.00 Piatok ~ Sobota
Ponuka Á la Carte menu je dostupná od pondelka do nedele v kaviarni Mozart.
Hotel Lomnica ornament

Súlad tradície a moderného štýlu

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Zlákame vás chuťami monarchie obohatenými o lokálnu kulinársku kultúru. Doprajeme vám silný vývar, obľúbený viedenský rezeň alebo iné poctivé jedlá z diviny či rýb. À la carte menu Reštaurácie Sissi je postavené na originálnom koncepte pokrmov. Kuchársky tím pracuje prioritne so sezónnosťou surovín a s geografickým aspektom, pričom sa inšpiruje rôznorodosťou prírody Slovenska.

Precízny výber dodávateľov, medzi ktorých patrí i naša poľnohospodárska usadlosť ViaJur Agricultura vo Farnej, zaručuje nielen skvelú chuť, ale i vysokú kvalitu. Okrem kulinárskeho umenia a našej zážitkovej gastronómie vám v reštaurácii ulahodí i pohľad na originálu tvorbu uhorského maliara Ladislava Medňanského.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

Lokálne chute terroirov

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Nápoje sú dôležitým komponentom našej reštaurácie, ktorý zážitok z chutí povznesie a dotvorí. Gastronómia doplnená vínami s osobitým terroirom vytvorí dokonalé spojenie chutí. Súčasťou Á la carte menu je odporúčané vínne párovanie. S ideálnym výberom vám pomôže naša someliérka. Určite však do exkurzie terroirov zaraďte vína aj z nášho vinárstva VIAJUR.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

Myslíme aj na malých gurmánov

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Jednotlivé jedlá a porcie sme prispôsobili aj tým najmenším a najnáročnejším gurmánom. Ak sa k nám chystáte so svojimi ratolesťami, spoľahnite sa na naše detské menu, v ktorom nájdete napríklad cestoviny alebo detskú krupicu.

Detské menu
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

K vašim službám

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
VHODNÉ OBLEČENIE V prípade návštevy našich reštaurácií Vás prosíme o dodržiavanie vhodného oblečenia – „smart casual” dress kódu: pre dámy odporúčame šaty, dlhé nohavice, blúzku/košeľu, spoločenskú obuv, pre pánov odporúčame dlhé nohavice, košeľu/sveter, spoločenskú obuv.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica

Máme vášeň pre gastronómiu

Spoločným rukopisom je pohostinnosť a kreativita s puncom prvotriedneho zážitku. Spojenie týchto esencií si vychutnáte v Kaštieli Pálffy, Vinohradníckom dome Réva a ostatných entitách patriacich do rodiny našich značiek.
Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.