Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Hľadáte útočisko v apartmánoch v srdci Vysokých Tatier? Naša ponuka apartmánov ponúka komfortné ubytovanie pre náročných. Objavujte cez deň krásy Tatranskej Lomnice a večer oddychujte v mäkkých perinách našich apartmánov.

HL ornament

Apartmán Rudolf

V tomto romantickom apartmáne mezonetového typu s výhľadom na Tatry a Lomnický štít sú pre vás pripravené manželská posteľ s možnosťou oddelenia lôžok, LCD TV a priestorná kúpeľňa vybavená vaňou a bidetom, ku ktorej neodmysliteľne patrí hotelová kozmetika CHOPARD. Podkrovné podlažie ponúka miesto na oddych a relax – nájdete tu relaxačný puf a dve pevné lôžka.
Detail izby

Rezervovať
HL ornament

Apartmán Maximilián

Luxusný apartmán Maximilián vám ponúka obývaciu izbu so sedacou súpravou, s LCD TV a bio kozubom, spálňu s manželskou posteľou s možnosťou oddelenia lôžok, LCD TV a navyše podkrovný priestor s relaxačným pufom a 2 pevnými lôžkami. Priestranná kúpeľňa je zariadená vaňou a bidetom a súčasťou jej vybavenia je rovnako hotelová kozmetika CHOPARD. Z apartmánu je príjemný výhľad do záhrady.
Detail izby

Rezervovať
HL ornament

Apartmán Ferdinand

Štýlový apartmán v podkroví historickej časti hotela vám ponúkne obývaciu izbu so sedacou súpravou a s LCD TV, spálňu s manželskou posteľou s možnosťou oddelenia lôžok, kúpeľňu so sprchovacím kútom a kozmetikou CHOPARD. V apartmáne si budete môcť vychutnať krásny výhľad na Lomnický štít a mestský park.
Detail izby

Rezervovať
HL ornament

Apartmán Mária Terézia

Apartmán sa skladá z obývacej izby, 2 spální, 2 kúpeľní a terasy (42 m²). V obývacej izbe máte k dispozícii sedaciu súpravu, 65“ LCD TV so systémom domáceho kina BOSE, bio kozub. V menšej spálni sa nachádza manželská posteľ s možnosťou oddelenia lôžok a interaktívne ozvučenie systému BOSE. Väčšia spálňa má k dispozícii vlastnú kúpeľňu s vaňou a bidetom. Okrem toho môžete v spálni pre vaše pohodlie využívať 40“ LCD TV a interaktívny systém ozvučenia BOSE. Pre váš relax nájdete v samostatnej kúpeľni sprchovací kút so zážitkovým masážno-relaxačným sprchovým systémom Rain-dance a kozmetikou CHOPARD. Dotyky s romantikou našich veľhôr a krásny pohľad na panorámu Tatier zažijete na veľkej terase, na ktorej na vás čakajú vírivka pre 5 osôb, ozvučenie interaktívnym hudobným systémom BOSE a terasový nábytok vrátane ležadiel.
Detail izby

Rezervovať

Máme vášeň pre gastronómiu

Spoločným rukopisom je pohostinnosť a kreativita s puncom prvotriedneho zážitku. Spojenie týchto esencií si vychutnáte v Kaštieli Pálffy, Vinohradníckom dome Réva a ostatných entitách patriacich do rodiny našich značiek.
Naše ďalšie projekty