Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Naše izby povznášajú váš pobyt za každých okolností. V prípade oslavy výnimočných chvíľ alebo vytúžených útekov za relaxom a pohodou. Ak hľadáte ubytovanie v Tatrách, u nás nájdete tú pravú päťhviezdičkovú starostlivosť.

HL ornament

Historická izba

Stoja v pôvodnej časti hotela už od roku 1894, čo odráža aj štýl ich zariadenia. Ak hľadáte kvalitné ubytovanie spojené s nostalgiou, sú pre vás správnou voľbou. V niektorých z nich sa dokonca môžete prebúdzať s výhľadom na Vysoké Tatry a majestátny Lomnický štít.
Detail izby

Rezervovať
HL ornament

Historická izba podkrovná

Vychutnajte si útulnú vysokohorskú atmosféru a výhľady na okolitú krajinu v podkrovných izbách, situovaných na najvyššom 3. poschodí historickej časti Hotela Lomnica.
Detail izby

Rezervovať
HL ornament

Moderná izba

V novej, modernej časti hotela sa nachádzajú izby, ktoré odrážajú súčasné požiadavky na komfortné a účelové ubytovanie. V niektorých izbách je možné zabezpečiť mobilnú prístelku alebo detskú postieľku.
Detail izby

Rezervovať
HL ornament

Moderná izba s balkónom

Nachádzajú sa taktiež v modernej časti hotela a okrem maximálneho pohodlia a funkčnosti moderných priestorov ponúkajú svojim hosťom aj prístup k čerstvému tatranskému vzduchu na balkóne.
Detail izby

Rezervovať
HL ornament

Moderná rodinná izba

Ponuka Hotela Lomnica je tiež doplnená o rodinnú izbu, ktorá vznikla spojením dvoch izieb v modernej časti hotela. Jedna z nich má k dispozícii priestrannú terasu s posedením, na ktorej si môžu rodičia so svojimi ratolesťami pokojne oddýchnuť.
Detail izby

Rezervovať

Máme vášeň pre gastronómiu

Spoločným rukopisom je pohostinnosť a kreativita s puncom prvotriedneho zážitku. Spojenie týchto esencií si vychutnáte v Kaštieli Pálffy, Vinohradníckom dome Réva a ostatných entitách patriacich do rodiny našich značiek.
Naše ďalšie projekty