Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Víta vás nový Wine & CocKtail bar s názvom Selaví – Vaše útočisko v srdci horského raja.
Štvrtok – Nedeľa 12.00 ~ 22.00
Vstup domácich zvierat nie je povolený.
Hotel Lomnica ornament

Svieže chute s výhľadom

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Pripravili sme si pre vás rozmanitú ponuku osviežujúcich a lahodných koktailov, ktoré sú ako stvorené na zážitok s priateľmi či romantické večery s partnerom. Naša skúsená barmanka Dominika má pre vás tradičné klasiky, ktoré pohladia chuťové poháriky, ale aj originálne kreácie, ktoré vás prekvapia. Krásny výhľad na Tatry len zvyšuje intenzitu chuťových zážitkov. Zastavte sa na chvíľu a vychutnávajte momenty v príjemnej spoločnosti.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

Dokonalé kombinácie

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Wine & Cocktail bar Selaví dopĺňa pod Tatrami gastro zážitky Hotela Lomnica. Nechajte sa uniesť nezabudnuteľnými chuťovými zážitkami aj v oblasti lahodných snackov, ktoré vám v cocktail bare ponúkame ako dokonalý doplnok k našim exkluzívnym koktailom a vybraným vínam. Naša ponuka zahŕňa široký výber delikatesných nárezov s čerstvým ovocím, krehké syry a aromatické kúsky šunky, ktoré podčiarknu vašu chuťovú paletu a zvýraznia zážitok z každého nápoja.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica

Gastronómia je naša vášeň

Našim spoločným rukopisom je vášeň a kreativita s puncom prvotriedneho kulinárskeho zážitku. Vychutnajte si gastronomický zážitok aj v Kaštieli Pálffy alebo v Reštaurácii Réva, ktoré patria do rodiny našich značiek.
Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.