Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Umenie, pohodlie a elegancia situovaná vo Vysokých Tatrách sú tromfy ubytovania v Hoteli Lomnica. Srdečný a profesionálny personál je pridanou esenciou ľudskosti, ktorá mení pobyt na zážitok.

HL ornament

Moderné a historické izby

Všetky izby typu štandard v Hoteli Lomnica s rozlohou 25 m² sú vzdušné a zariadené s dôrazom na detail, vďaka ktorému sa budete cítiť naozaj výnimočne. Izby sú navrhnuté v dvoch štýloch. Zariadenie historickej časti pripomína dobu vzniku hotela. Moderná časť hotela je zariadená v minimalistickom štýle. 

Zobraziť izby
HL ornament

Suity

Suity v Hoteli Lomnica predstavujú dokonalý súzvuk nadštandardného ubytovania a sofistikovanej krásy. Výnimočný servis a nádherné výhľady priamo na Vysoké Tatry sú v našich suites samozrejmosťou, rovnako ako moderné vybavenie spĺňajúce aj tie najvyššie nároky.

Zobraziť suite
HL ornament

Apartmány

Luxus kombinujúci moderné vybavenie a ukážkový servis. Každý apartmán v Hoteli Lomnica je jedinečný, no spoločným menovateľom je nadštandardné vybavenie, nádherný výhľad a štýlový priestor, v ktorom nájdete vytúžené pohodlie. 

Zobraziť apartmány

Máme vášeň pre gastronómiu

Spoločným rukopisom je pohostinnosť a kreativita s puncom prvotriedneho zážitku. Spojenie týchto esencií si vychutnáte v Kaštieli Pálffy, Vinohradníckom dome Réva a ostatných entitách patriacich do rodiny našich značiek.
Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.